
LSD Auto
Konopna seminka
od Barney's Farm
LSD Auto semena konopí od Barney's Farm
LSD Auto je autoflowering odrůda od Barney's Farm, která kombinuje legendární genetiku LSD s automatickým kvetením — od semínka po sklizeň za pouhých 64–70 dní. Křížením LSD a Super Magnum Auto vznikl indica-dominantní hybrid (70 % indica, 30 % sativa), který zůstává kompaktní ve výšce 90–120 cm a přitom dokáže vydat až 650 g/m2 v interiéru. Žádné hraní si se světelným režimem, žádné přepínání na 12/12 — prostě zasadíš a počkáš.
Dostupná balení
| Balení | Počet semen | Pro koho se hodí |
|---|---|---|
| 3 ks | 3 feminizovaná autoflower semena | Pokud chceš vyzkoušet odrůdu nebo pěstuješ jednu rostlinu |
| 5 ks | 5 feminizovaných autoflower semen | Naplnění stanu nebo výběr nejlepšího fenotypu |
Proč si objednat právě LSD Auto
Originální LSD od Barney's Farm patří roky mezi nejžádanější odrůdy na trhu. Jenže fotoperiodická verze vyžaduje přesný světelný režim, delší vegetativní fázi a celkově víc pozornosti. LSD Auto tohle všechno odstraňuje. Dostaneš stejnou páchnoucí, skunkovou genetiku v rostlině, která od naklíčení do sklizně běží prakticky sama.
Co nás na téhle odrůdě opravdu baví, je odolnost. Plísně, padlí, svilušky — tři věci, které dokážou zničit celou úrodu — se jí téměř nedotknou. Pokud pěstuješ ve vlhčím prostředí nebo v prostoru, kde proudění vzduchu není zrovna dokonalé, LSD Auto je volba, kterou bychom ti doporučili před většinou ostatních autoflowerů. Tahle odolnost ti ušetří víc nervů než jakýkoliv postřik.
Upřímná nevýhoda? Je nízká. Při 90–120 cm nezískaš mohutný baldachýn plnohodnotné fotoperiodické rostliny. Co jí ale chybí na výšce, dohání hustotou. Těch 650 g/m2 v interiéru pochází z tlustých, pryskyřičných palicí naskládaných natěsno na kompaktním rámu. Venku počítej s výnosem kolem 400 g na rostlinu — solidní čísla pro auto, které zvládneš sklidit za zhruba 9–10 týdnů.
Pěstování LSD Auto — co tě čeká
LSD Auto patří mezi nejsnáze pěstovatelné autoflowery, které máme v nabídce. Od semínka po sklizeň za 64–70 dní, bez nutnosti měnit světelný cyklus a s výškou, která se vejde i do menšího stanu. Tady je postup, jak z ní dostat maximum.
- Semínka naklíč metodou vlhkého papírového ubrousku nebo je vysaď přímo do malého květináče s lehkým, vzdušným substrátem. Kořínky se obvykle objeví během 24–72 hodin.
- Přesazuj (pokud je třeba) do finální nádoby během prvního týdne — autoflowery nemají rády stěhování, jakmile se zabydlí. Květináč o objemu 15–20 litrů je tak akorát.
- Nastav 18–20 hodin světla po celou dobu životního cyklu. Žádné přepínání na 12/12 — rostlina přejde do květu sama, bez ohledu na délku dne.
- První dva týdny přihnojuj jen lehce, pak postupně zvyšuj dávky živin, jak kolem 3.–4. týdne vstoupí do předkvětu. Jako indica-dominantní hybrid snese v květu silnější hnojení bez problémů.
- Kolem 20.–30. dne očekávej stretch — výška se téměř zdvojnásobí, než začne nasazovat palice. Low-stress training (LST) v rané vegetativní fázi pěkně otevře korunu.
- Sklízej, když trichomy ukazují převážně mléčnou barvu s příměsí jantarové (typicky kolem 64.–70. dne). Skunkové, pronikavé aroma se v posledních dvou týdnech dramaticky zesílí — uhlíkový filtr není volitelný doplněk, pokud ti záleží na diskrétnosti.
Aroma a chuťový profil LSD Auto
Otevři sklenici se sušenými palicemi LSD Auto a okamžitě tě zasáhne hutná vlna skunku a pižma — zemitá, květinová a nepřehlédnutelně pronikavá. Tahle vůně vyplní místnost a zůstane ti na prstech. Nic subtilního na ní nehledej.
Na jazyku se profil mění. Základ tvoří zemitý kaštan, na který se vrství tropické mango a ostrá citrusová nota. Dozvuk je současně sladký i kyselý — jako když kousneš do nedozrálého manga posypaného třtinovým cukrem. Ve srovnání s fotoperiodickou verzí LSD nese auto varianta stejný terpenový podpis, ale podle naší zkušenosti inklinuje k o trochu sladšímu profilu. Pokud znáš Dos Si Dos Auto od Barney's Farm, čekej od LSD Auto výraznější, robustnější charakter — míň dezert, víc lesní podloží.
Specifikace LSD Auto
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Seedbanka | Barney's Farm |
| Genetika | LSD x Super Magnum Auto |
| Typ | Autoflowering, feminizovaná |
| Indica / Sativa | 70 % Indica / 30 % Sativa |
| Od semínka po sklizeň | 64–70 dní |
| Výška | 90–120 cm |
| Výnos indoor | Až 650 g/m2 |
| Výnos outdoor | Až 400 g/rostlina |
| Odolnost | Vysoká (plísně, padlí, svilušky) |
| Aroma | Skunk, pižmo, zemité květiny, byliny |
| Chuť | Zemitý kaštan, mango, citrus, sladkokyselý dozvuk |
| Dostupná balení | 3 semena / 5 semen |
Pro spolehlivé klíčení doplň svůj setup o propagační kit — autoflower semena ocení teplý a vlhký start. Pokud budeš LSD Auto pěstovat ve stanu, pořiď si k ní uhlíkový filtr. Skunkové terpeny téhle odrůdy se kolem šestého týdne ohlásí celému domu.
LSD Auto vs. další autoflowery od Barney's Farm
| Odrůda | Genetika | Dní do sklizně | Výnos indoor | Výška | Hlavní přednost |
|---|---|---|---|---|---|
| LSD Auto | 70 % Indica / 30 % Sativa | 64–70 | Až 650 g/m2 | 90–120 cm | Odolnost vůči plísním, pronikavý skunkový profil |
| Dos Si Dos Auto | Indica-dominantní | 70–75 | Až 500 g/m2 | 80–110 cm | Sladké dezertní terpeny, kompaktní struktura |
| Gorilla Glue Auto | Hybrid | 70–75 | Až 600 g/m2 | 100–130 cm | Produkce pryskyřice, dieselová chuť |
LSD Auto vede v rychlosti i výnosu — 650 g/m2 za méně než 70 dní je v kategorii autoflowerů těžké překonat. Pokud hledáš něco sladšího a kompaktnějšího, sáhni po Dos Si Dos Auto. Pro maximální pryskyřici a vyšší rostlinu je tu Gorilla Glue Auto. Ale pokud jde o kombinaci odolnosti vůči škůdcům, rychlého obratu a čistého výnosu, LSD Auto je odrůda, kterou bychom osázeli celý stan.
Související produkty
Mohlo by se vám také líbit
Zdravotní upozornění. Tento obsah je pouze informativní a nepředstavuje lékařskou radu. Před užitím jakékoli látky se poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem.











